tamam
TONGZHAN INDUSTRIAL LIMITED 86--18088883067 nick.cheng@tongzhanpcb.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Çin'in Otomotiv Baskılı Devre Kartı (Otomotiv PCB) Endüstrisinin Derinlemesine Analizi

Çin'in Otomotiv Baskılı Devre Kartı (Otomotiv PCB) Endüstrisinin Derinlemesine Analizi

March 7, 2023

Baskılı devre kartı olarak da bilinen PCB, temel olarak iki tür malzemeden, bir yalıtkan alt tabakadan ve bir iletkenden oluşan önemli bir elektronik bileşendir ve elektronik ekipmanlarda destekleyici ve birbirine bağlı bir rol oynar.Otomotiv PCB'si, otomotiv elektroniği alanında özel olarak kullanılan PCB'yi ifade eder.PCB temel olarak otomotiv elektroniğinde dört ana sistem içerir: güç kontrol sistemi, güvenlik kontrol sistemi, gövde elektronik sistemi ve eğlence iletişimi.Bu nedenle, PCB gereksinimleri hem yüksek hacimli hem de düşük fiyatlı ürünleri ve yüksek güvenilirlik gereksinimlerini içerir.
Küresel otomotiv PCB talebinin büyüme oranı, genel PCB talebinden daha yüksektir.Otomotiv PCB'lerine olan talep, 2020'de 6,5 milyar ABD dolarından 2025'te 9,5 milyar ABD dolarına yükselecek ve PCB'lerin genel büyüme oranından %1,8 daha yüksek olan %7,6'lık bir YBBO ile artacak.Otomotiv PCB'lerinin oranının 2020'de %10'dan 2025'e kadar artması bekleniyor. Yıllık %11 olacak.

hakkında en son şirket haberleri Çin'in Otomotiv Baskılı Devre Kartı (Otomotiv PCB) Endüstrisinin Derinlemesine Analizi  0