Huaswin Electronics Co, Ltd

Sert PCB, Esnek PCB, Sert Bükülgen PCB, PCB Montaj, SMT / Through Delik Montaj, Çin'de özel kablo montaj üreticisi

Ana sayfa
Hakkımızda
PCB Hizmetleri
Ekipman
PCB Yetenekler
Kalite Güvencesi
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Huaswin Electronics Co.,Limited Kalite Güvencesi

PCB Sertifikalar
iyi kalite PCB Kurulu Montajı
iyi kalite PCB Kurulu Montajı
Müşteri yorumları
Çok güzel hizmet, fiyat rekabetçi ve makul, teslimat hızlı ve zamanında, şirketinizle çalışmayı seviyorum.

—— Jeff

Sizler çok iyi kalitede ürün ve teklif üzerine hızlı yanıt sunuyorsunuz, çok memnunum ve memnunum. Tüm desteğiniz için teşekkürler.

—— Dennis

Benim sohbet artık
PCB kalite güvencesi

Kalite Yönetimi

Huaswin, tedarikçilerin seçimi, WIP muayene ve giden muayene ile müşteri hizmetlerine yapılan tüm ürün gerçekleştirilmesi yoluyla ürün dağıtımının müşterinin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için bir dizi yönetim prosedürü ve yaklaşımı geliştirmiştir. İşte bazı örnekler:

Tedarikçilerimizin Değerlendirilmesi ve Denetimi

Tedarikçiler, onay almadan önce Huaswin'in tedarikçi değerlendirme ekibi tarafından değerlendirilmelidir. Buna ek olarak, Huaswin, tedarikçilerin Huaswin'in gereksinimlerini karşılayan kaliteli malzemeleri sağlamalarını garanti etmek için her tedarikçiyi yılda bir kez değerlendirecek ve derecelendirecektir. Ayrıca, Huaswin sürekli olarak tedarikçiler geliştirir ve onları ISO9001 sistemlerine dayanan kalite ve çevre yönetimini geliştirmeye teşvik eder.

Sözleşme İncelemesi

Bir sipariş kabul etmeden önce, Huaswin, şartname, teslimat ve diğer talepler de dahil olmak üzere müşterilerin gereksinimlerini karşılama yeteneğine sahip olduğundan emin olmak için müşterinin gereksinimlerini inceler ve doğrulayacaktır.

İmalat Öğretiminin Hazırlanması, Gözden Geçirilmesi ve Kontrolü

Huaswin, müşterilerin tasarım verilerini ve ilgili belgeleri aldıktan sonra tüm gereksinimleri değerlendirecek. Daha sonra CAM tarafından tasarım datumunu üretim verisine aktarın. Son olarak, üretim datumunu içeren bir MI, Huaswin'in gerçek üretim prosesi ve teknolojilerine göre formüle edilecektir. MI, bağımsız mühendisler tarafından hazırlandıktan sonra gözden geçirilmelidir. MI yayınlanmadan önce, KG mühendisleri tarafından incelenmeli ve onaylanmalıdır. Sondaj ve yönlendirme verileri, yayınlanmadan önce ilk makale muayenesi ile doğrulanmalıdır. Bir sözcükle, Huaswin imalat belgelerinin doğru ve geçerli olduğunu garanti altına almak için yollar önermektedir.

İmalatın Proses Kontrolleri

Doğru imalat talimatı (MI), toplam ekipman yönetimi ve bakımı, sıkı WIP muayene ve izlemesi ile çalışma talimatları, tüm bunlar tüm üretim sürecini tamamen kontrol altında tutuyor. AOI muayene sistemi ve mükemmel WIP muayene talimatları ve kontrol planı da dahil olmak üzere çeşitli hassas kontrol ekipmanları, tüm bunlar yarı ürünlerin ve nihai ürünlerin müşterilerin spesifikasyonlarının gereksinimlerini karşıladığını garanti etmektedir.

Gelen Kontrolü IQC

Huaswin'de depoya gitmeden önce tüm materyallerin doğrulanması ve onaylanması gerekiyor. Huaswin, gelen kontroller için sıkı doğrulama prosedürleri ve çalışma talimatları oluşturmaktadır. Dahası, Huaswin, doğrulanmış materyalin iyi olup olmadığını doğru bir şekilde yargılama yeteneğini garanti etmek için çeşitli hassas denetim alet ve ekipmanlarına sahiptir. Huaswin, materyalleri ilk giren ilk çıktıyla kullanıldığını garanti eden, materyalleri yönetmek için bir bilgisayar sistemi uygular. Bir malzeme son kullanma tarihine yaklaştığında, sistem materyallerin kullanımdan önce tükenmesini veya kullanılmadan önce doğrulanmasını sağlayan bir uyarı yayınlar.

Nihai Kontrol ve Muayene

Huaswin'de, tüm PCBA açık ve kısa testlerin yanı sıra göreceli fiziksel testleri geçtikten sonra görsel incelemeye gitmelidir. Huaswin, AOI Testi ve bitmiş PCB montajı için In-Circuit Testi de dahil olmak üzere çeşitli gelişmiş test ekipmanlarına sahiptir

PCB Sertifikalar
 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standart:ISO9001:2008

  Sayı:M43116Q20787R0S

  Yayımlanma tarihi:2016-09-06

  Bitiş tarihi:2018-09-15

  Kapsam/Aralık:PCBA manufacturer and sales

  Tarafından verilen:北京大陆航星质量认证中心股份有限公司

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standart:TS16949

 • Huaswin Electronics Co.,Limited

  Standart:UL

İletişim bilgileri
Huaswin Electronics Co.,Limited

İlgili kişi: Ms. Vicky Lee

Tel: 86-0755-2907-7956

Faks: 86-0755-2907-7961

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)